fbpx

Specialist-IT

Напишіть нам: office@specialist-it.com.ua Або зателефонуйте: 067 519 31 64

Облік бюджетної установи

Найкраща програма бухгалтерського та фінансового обліку, розрахунку заробітної плати, ведення кадрового обліку бюджетних установ, складання обов’язкової (регламентованої) звітності установ, які фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів, що ведуть облік за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.

Облік бюджетної установи забезпечує автоматизацію бухгалтерського та фінансового обліку, розрахунку заробітної плати та ведення кадрового обліку бюджетних установ, включаючи підготовку обов’язкової (регламентованої) звітності в установах, які фінансуються з державного, обласного та місцевого бюджетів, і ведуть облік за планом рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі.


Програма призначена для одержувачів, розпорядників, головних розпорядників бюджетних коштів, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, силових відомств, установ культури, науки і освіти, фінансових органів, органів казначейства в частині виконання кошторису на своє утримання.


Програму розроблено відповідно до вимог і положень діючих нормативних документів Міністерства фінансів України, Державної казначейської служби України (ДКСУ) з ведення бюджетного обліку, виконання бюджету. У програмі реалізовано стандартну методологію обліку для бюджетних установ відповідно до чинного законодавства України, з урахуванням національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі.


До складу Облік бюджетної установи включено план рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, що діє відповідно до наказу Міністерства фінансів України “Про затвердження Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі” № 1203 від 31.12.2013 р.

НайменуванняРоздрібна ціна, грн.
Облік бюджетної установи на 1 користувача15 480
Облік бюджетної установи на 5 користувачів29 400
Облік бюджетної установи на 10 користувачів47 400
Облік бюджетної установи на 20 користувачів75 000
Облік бюджетної установи на 50 користувачів162 000
Облік бюджетної установи. Розширення до клієнт-серверної версії (32-bit)32 280
Облік бюджетної установи. Розширення до клієнт-серверної версії (64-bit)54 600