fbpx

Specialist-IT

Напишіть нам: office@specialist-it.com.ua Або зателефонуйте: 067 519 31 64

Продукты BAS

BAS Комплексне управління підприємством
Продукт “BAS Комплексне управління підприємством” є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, яке дає змогу організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємств малого та середнього бізнесу.

BAS Бухгалтерія. Версии ПРОФ и базовая
Програмний продукт “BAS Бухгалтерія” включає технологічну платформу і конфігурацію (прикладне рішення) “BAS Бухгалтерія”. Правила ведення обліку налаштовані саме в конфігурації.

BAS Бухгалтерія. КОРП
Рішення “BAS Бухгалтерія. КОРП” буде цікавим для користувачів програм “BAS Бухгалтерія. ПРОФ” і попередніх версій, яким потрібен розширений кадровий облік і потужний розрахунок заробітної плати.

BAS Роздрібна торгівля
Програма “BAS Роздрібна торгівля” призначена для автоматизації бізнес-процесів магазинів, які можуть входити в розподілену роздрібну мережу торгового підприємства.

BAS Управління торгівлею
Програмний продукт “BAS Управління торгівлею” – це сучасний інструмент для підвищення ефективності бізнесу торгового підприємства.

 

BAS Малий бізнес
“BAS Малий бізнес” – це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу.

 

BAS Документообіг КОРП
Продукт “BAS Документообіг КОРП” орієнтований на бюджетні установи, а також середні та великі комерційні підприємства.

 

BAS ERP
Продукт “BAS ERP” є комплексним рішенням, що охоплює основні контури управління та обліку, яке дає змогу організувати єдину інформаційну систему для управління різними аспектами діяльності підприємства

BAS Управління холдингом
BAS Управління холдингом – система CPM-класу, продукт для автоматизації централізованого управління групами компаній (холдингами).